Szombat 18 órától kezdődött az alsóházi rangadó. Sajnos sérültjeink nem épültek fel, sőt csapatkapitányunk Kajdy Norbert sem tudta vállalni a játékot betegség miatt. Mérkőzés nagyon sok hibával tarkított volt mindkét oldalon, tét rányomta a bélyegét a teljesítményekre.  Első félidőben végig futottunk az eredmény után, és a félidő végén nagyon sok pontatlanság és technikai hiba miatt 5 gólosra nőtt a Nyíregyháza előnye. (8-13) Második félidőben kettőzött erővel próbáltunk felzárkózni, 10 perc elteltével kétgólos hátrányba voltunk. Ekkor egyetlen egészséges beállósunk és középső védőnk, harmadik 2 perces büntetése miatt  kizárás sorsára jutott. Nyíregyháza is sok hibával játszott, illetve jó védekezésünknek, Szabó kapus bravúrjainak köszönhetően döntetlenre felzárkóztunk. (18-18) Sajnos ekkor nem tudtunk megújulni és támadásban se voltunk eredményesek, kapkodtunk.  Nyíregyháza ezt kihasználta és megnyerte a mérkőzést.

Felnőtt csapatunk így maradt az utolsó helyen és nehéz helyzetbe sodorta magát. Algyőre utazunk szombaton reméljük sikerül kijavítani ezt a hazai vereséget!