Bizakodva vártuk ifjúsági mérkőzést a serdülők után szegedi sportcsarnokban. Sajnos tartalékos ifi csapatunknak nem sikerült megszorongatni ellenfelünket. Nagyon sok pontatlanság volt támadójátékunkban, befejezések nem sikerültek. Ellépett az Algyő csapata és tudta tartani a különbséget végig, sőt a második félidőben hosszabb padjának köszönhetően növelte is.

FKSE-Algyő – Balassagyarmati Kábel SE  38-27(19-12)

Felnőtt csapatunk jól kezdett, de aztán valami történt 15.percben. Rendkívül sok ziccer kimaradt, összeesett  csapatunk. 12-9 -nél volt időkérés, de nem segített sokat a csapaton 17-10-re elhúzott a hazai csapat.  Meghatározó játékosaink teljesítménye értékelhetetlen volt, védekezés is szétesett. Egyetlen pozitívum Soós Péter visszatérése volt, gólt is szerzett! Pillanatig nem forgott veszélyben a hazaiak győzelme,sőt ők élvezték a játékot és minden össze is jött nekik.  Így jelentős különbségű vereség lett a vége, amellyel nagyon nehéz helyzetbe került felnőtt csapatunk. Szombaton élet-halál harcot vívunk az eddig jól menetelő Ózd csapata ellen.

FKSE-Algyő- Balassagyarmati Kábel SE  34-24 (19-11)